Wynajem miejsca paletowego w nowoczesnym magazynie

Rynek przedsiębiorstw logistycznych jest bardzo bogaty w ciekawe oferty. Każda firma może korzystać z tego typu usług po to, aby usprawnić i ułatwić sobie pracę. Branża logistyczna jest bardzo szerokim tematem i niewiele osób wie, że właściwie każde przedsiębiorstwo wykorzystuje ją w swoich działaniach, często nieświadomie. Nie ogranicza się ona w końcu tylko do manewrów magazynowych, ale jest tez także punktem zaczepienia niemal wszystkich funkcji w firmach.

Czym jest usługa wynajmu palet magazynowych?

Na początku warto opisać, czym dokładnie są takie usługi i na jakie etapy są dzielone. Mianowicie, obsługa logistyczna to nic innego, jak zadbanie o wysoką jakość i zabezpieczony stan towaru od momentu przywiezienia i rozładowania go na magazynie do ostatniego etapu, czyli transportu i dystrybucji. Bardzo często z tego typu usług korzystają właściciele sklepów internetowych, którzy nie posiadają własnego magazynu o odpowiedniej wielkości oraz nie chcą tracić czasu na codzienną, często pochłaniającą wiele energii wysyłkę swoich produktów.

Domino to innowacyjne przedsiębiorstwo, które gwarantuje każdemu ze swoich klientów usługi logistyczne na bardzo wysokim poziomie. Charakteryzuje się ono indywidualnym podejściem do kontrahentów i dostosowywanie ofert zgodnie z ich wymaganiami.

Pracownicy tej firmy cechują się wysokim profesjonalizmem i fachowym podejściem do każdej wykonywanej usługi. Przedsiębiorstwo logistyczne oferuje współpracę klientom, którym zależy na krótkoterminowym lub długoterminowym zabezpieczeniu swojego towaru w odpowiednio do tego przygotowanym miejscu. Firma stara się dostosować do nawet najtrudniejszych wymagań stawianych przez kontrahentów, z którymi jest w stałym kontakcie. Zarządzanie firmą Domino to proces nowoczesny, indywidualny i odpowiadający na potrzeby każdego klienta. Bardzo ważnym elementem współpracy jest tutaj stały dialog, który gwarantuje szybką reakcję i sprawne rozwiązywanie wszelkich niezgodności.

Kompleksowa obsługa logistyczna

Firma oferuje kompleksową obsługę logistyczną, na którą składa się rozładunek towaru, sortowanie, składowanie, magazynowanie oraz organizowanie transportu i dystrybucji. Jest to bardzo duży komfort, ponieważ wszystkie czynności mogą być wykonywane przez jednego usługodawcę, co daje także gwarancję oszczędności kosztów i czasu, którego klient nie musi tracić na poszukiwanie innych możliwości. Składowany towar ma zapewnione odpowiednio zabezpieczone miejsce. Ponadto sortowanie produktu odbywa się w bardzo zorganizowany sposób, który minimalizuje możliwość powstania jakichkolwiek uszkodzeń.

Magazyn firmy Domino został zaprojektowany w bardzo funkcjonalny sposób, który pozwala na znaczne przyspieszenie i zoptymalizowanie pracy. Jest on bardzo duży- mieści się na 18500 metrach kwadratowych i jest w stanie magazynować w jednym czasie ogromną ilość palet, dzięki szesnastu tysiącom dostępnych miejsc paletowych. Zabezpieczany towar jest więc przechowywany w bardzo profesjonalny sposób i nie jest narażony na jakiekolwiek uszkodzenia, zarysowania lub usterki.

Głównym przeznaczeniem przedsiębiorstwa jest oferowanie usług wynajęcia całości lub części magazynowej dla firm, które zajmują się sprzedażą szczególnie internetową. Dużym plusem jest zapewnienie usługi ecommerce, dzięki której klienci mogą zrezygnować z samodzielnej realizacji wysyłki przesyłek na rzecz przekazania tego obowiązku przedsiębiorstwu logistycznemu. Firma Domino oferuje kompleksową, bezpieczną i profesjonalną usługę. Cieszy się zainteresowaniem wielu zadowolonych klientów.