ROZWIĄZANIA E-COMMERCE

Sprawdź w czym możemy Ci pomóc w przypadku e-commerce.

Obsługa ecommerce

Obsługa e-commerce w 24h to nasza specjalność. Świadczymy usługi logistyczne dla e-biznesu.  Wiemy, że prowadzenie własnego magazynu i samodzielna realizacja zamówień przy pewnej skali działalności w e-commerce stają się nieopłacalne. Właściciele sklepów internetowych powierzają nam całościową obsługę zamówień – od momentu, w którym klient składa zamówienie w e-sklepie, aż do chwili, w której zakupiony towar zostanie dostarczony. Dzięki temu nasi klienci mogą w pełni skupić się na rozwoju swoich e-sklepów i realizacji strategii sprzedaży. Całą resztą zajmujemy się my. Taki model współpracy umożliwia redukcję kosztów oraz gwarantuje błyskawiczną wysyłkę zamówień.

Czas realizacji:

  • dostawa na terenie Niemiec i Austrii w 24h dla zamówień złożonych do godziny 12,
  • na terenie Polski realizujemy zamwienia w 24h założone do godziny 17.

Realizujemy procesy:

  • przyjęcia towaru,
  • magazynowania,
  • kompletacji,
  • pakowania (personalizacja opakowań, tworzenie zestawów, wysyłki prezentowe)
  • obsługą posprzedażową (zwroty i reklamacje)

Dbamy o to, aby cały proces przebiegał bezbłędnie. Zapewniamy realizację zamówień w 24h – wiemy, jak istotnym elementem budowania przewagi konkurencyjnej jest dostarczanie klientom zakupów w maksymalnie 1 dzień.

Jesteśmy świadomi tego, że nie ma dwóch takich samych pomysłów na biznes. Klienci oczekują innowacji, a e-commerce to jedna z najszybciej rozwijających się branż. Dlatego do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie. Poznajemy specyfikę biznesu każdego z naszych klientów i na jej podstawie dostosowujemy rozwiązania do zdefiniowanych potrzeb. Takie podejście pozwala nam optymalizować przebieg procesów magazynowych.

Działamy zarówno w Polsce, jak i na terenie Niemiec i Austrii. Doświadczenie, które dotychczas zgromadziliśmy, pozwala nam dopasowywać nasze rozwiązania do specyfiki klientów prowadzących e-sklepy w różnych krajach.