SORTOWANIE, ZWROTY

Poznaj nasze sprawdzone rozwiązania logistyczne.

Sortowanie, zwroty – poznaj szczegóły

Optymalna wymiana produktów w  to domena wielu firm, które niekiedy potrzebują wsparcia. Pomoc przydatna jest zwłaszcza przy zmianach sezonu, akacjach promocyjnych czy wymianie kolekcji. Niekiedy dochodzi do konieczności całkowitej zmiany asortymentu, czy wyłączenia niektórych placówek.

W takich chwilach z pomocą przychodzi nasza firma. Oferujemy szereg rozwiązań, opartych na zoptymalizowanych procesach logistycznych. Proponowane przez nas rozwiązania są zaawansowane i zróżnicowane na różnych poziomach, dzięki czemu gwarantujemy w pełni profesjonalne sortowanie.

Nasze usługi obejmują zarówno czynności związane z jakościowym i ilościowym przyjęciem towarów, ich segregację, magazynowanie, jak i wysyłkę do placówek handlowych czy magazynów klienta.

Gwarantujemy najwyższej klasy jakości usługi, wykonywane przez doświadczonych specjalistów z użyciem profesjonalnych urządzeń. Wykorzystujemy innowacyjny system zarządzający pracą magazynu. Skuteczny program jest dostosowany do różnorodnych produktów oraz dużej liczby indeksów asortymentowych, co sprzyja efektywnej obsłudze dużej fali zwrotów.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Rozważamy wszystkie możliwe rozwiązania, uwzględniamy sortowanie i zwroty. Usługi są szczegółowo dostosowane do potrzeb klienta. Nasi specjaliści są otwarci na dialog, dzięki czemu klient ma gwarancję skorzystania z najlepszych usług. Oferujemy konkurencyjne ceny, dostosowane do specyfiki i potrzeb klienta.