Sortowanie produktów i obsługa magazynowania

Przedsiębiorstwo logistyczne charakteryzuje się indywidualnym podejściem do każdego klienta. Wszystkie wykonywane przez nie usługi, charakteryzują się wysoką starannością oraz dużym profesjonalizmem. Do każdego zadania pracownicy Domino podchodzą kompleksowo i sumiennie na każdym etapie obsługi.

Firma oferuje całkowitą obsługę logistyczną swoich klientów. Usługi, które proponuje przedsiębiorstwo to:

  • przyjmowanie towaru zgodnego ze specyfikacją i dokumentacją przesłaną przez klienta;
  • nadzorowanie i dbanie o bezpieczeństwo rozładunku produktów określonych przez klienta;
  • obserwacja i kontrola stanu zewnętrznego przywiezionej przesyłki;
  • sortowanie, rozdzielanie towaru na konkretne segmenty;
  • przygotowanie miejsca do magazynowania i składowanie tam produktów.

Elastyczne podejście do magazynowania

Ważnym elementem jest obsługa magazynowania konkretnego towaru, wskazanego przez klienta. Firma logistyczna Domino oferuje usługę składowania krótkoterminowego lub długoterminowego w zależności od preferencji i wymagań.

Przedsiębiorstwo wykazuje się profesjonalną obsługą klienta od strony logistycznej, poprzez zapewnienie komfortu przechowywania konkretnych produktów w bezpiecznym, chronionym i dostosowanym do potrzeb miejscu. Domino posiada magazyn o wielkości 18500 metrów kwadratowych, na którym mieści się szesnaście tysięcy miejsc paletowych. Jest to więc ogromny obszar, który gwarantuje odpowiednią „opiekę” nad przekazanymi produktami. Umożliwia to także dostosowanie zasobów magazynowych do konkretnych wymagań klienta. Ponadto magazyn jest zabezpieczony przez firmę ochroniarską, więc towar w nim przechowywany jest chroniony całodobowo przez cały okres magazynowania.

Konkurencyjna oferta – nowoczesne centrum magazynowania

Firma Domino gwarantuje stworzenie odpowiednich, optymalnych ofert, które zapewnią oszczędność czasu, komfort, wygodę oraz profesjonalne wykonanie zamówionej usługi w konkurencyjnych cenach. Pracownicy przedsiębiorstwa do wszystkich zaleconych im zadań podchodzą z należytą starannością, więc towar przez nich magazynowany jest stale obserwowany i zabezpieczany, co ogranicza znacznie wszelkie uszkodzenia.

Klient, który wybiera usługę przedsiębiorstwa Domino obsługiwany jest kompleksowo. Oznacza to, że w ręce firmy logistycznej może oddać wszystkie zadania związane z przechowywaniem, magazynowaniem i dbaniem o przekazany towar. Warto więc zauważyć, że poza samym przyjęciem towaru na magazyn oraz zapewnieniem konkretnego, odpowiedniego miejsca, Domino oferuje także transport towaru, jego ewentualną wysyłkę oraz przeładunek. Jest to więc duże udogodnienie, ponieważ klient nie musi się martwić o każdy kolejny etap przewożenia i składowania towaru. Po ustaleniu konkretnych zaleceń i wymagań, może zostać obsłużony w jednym miejscu, co gwarantuje optymalizację kosztów.

Dlaczego warto korzystać z naszej obsługi magazynowej?

Warto zdecydować się więc na obsługę logistyczną ze strony firmy Domino. Daje to przede wszystkim gwarancję bezpiecznego, profesjonalnego i starannego podejścia do przekazanego towaru. Firma zapewnia ochronę towaru na każdym etapie jego obsługi, ponadto tworzy dla niego miejsce, które jest monitorowane całodobowo. Nie ma więc szans na to, aby towar został pozostawiony bez żadnego zabezpieczenia.

Poza monitoringiem, który kontroluje przebieg obsługi logistycznej na każdym etapie, dobrymi opiekunami są także sami pracownicy, którzy obserwują towar. Daje to więc gwarancję, że produkty przez cały okres związany z magazynowaniem lub transportem, pozostaną w tej samej, idealnej jakości, w jakiej zostały dowiezione na magazyn. Domino jest więc przedsiębiorstwem, któremu można w pełni zaufać i powierzyć swój, cenny towar.